Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

Jouluehted-kaunistused-30
Jouluehted-kaunistused-30
Kommentaare: 0
Kunst.usk.ee


Natüürmort pealuuga

Natüürmort pealuuga

    

Eelmine pilt:
Sügis  
 Järgmine pilt:
Talvine natüürmort aknal

Natüürmort pealuuga  
Kirjeldus: Lõuend, õli, 1992 a. 55x75

Tegemist on näidismaaliga ühest kolmest erineva maalimisviisiga natüürmordist, mida eksponeerisin näitusel 1992. a. Eesti Kunstimuuseumi Jõhvi filiaalis.

Selles töös on kasutatud klassikalisi nõudeid valguse sulamise kohta, paigutuse, värvide erksana hoidmisel ja on püütud hoiduda laskumast liigsesse nikitsemisse, et pinstlilöök oleks võimalikult hoogne.

Seda tööd ma maalisin Jõhvi Kunstikooli ateljeeruumis, kus oli vaid kaks nurka ja valgusküllane kaarsein. Pealuu aga pärineb Kuremäelt, legendi kohaselt aastast 1905 a. rahva rahutuste aegadest ja pidi kuuluma kellegi noorele mehele. See pealuu on täna Jõhvikunstikooli omand ja seda kasutatakse õppeotstarbel.

Pilt müügis: JAH

Pildi hind: 15 000 EEK v. 970 EUR
Märksõnad: Natüürmort, pealuu
Kuupäev: 22.12.2007 10:21
Klikke: 2881
Hinne: 0.00 (0 Hääli)
Lisaja: Aarne Hanni

Pildi hindamine

Autor: Kommentaar:
Sellel pildil ei ole kommentaare.

KOMMENTEERIMISE MEELESPEA! Hinnata ja kommenteerida tohib vaid pilti, mitte pildi autorit. Pildi autorid saavad ja tohivad isiklikku sõimu, vaenu ja ebapädevaid kommentaare muuta - kustutada, kuna administraator ei jõua kõiki ise hallata! NB! tegemist ei ole kunstikriitika lehega vaid pigem on igal kunstiteose - pildi all külalisteraamat - muljeteraamat, kuhu võib väärikuses teha sissekandeid.

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix

RSS Feed: Natüürmort pealuuga (Kommentaare)
RSS voos kuvatakse vaid pildi nime ja kirjeldust
piltide kuvamine on serverist väljaspoole on piiratud