Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

womens-inspirational-bible-quotes-74
womens-inspirational-bible-quotes-74
Kommentaare: 0
Kunst.usk.ee


Perekond

Perekond

    

   

Perekond  
Kirjeldus: Õli, lõuend, 2002 a. 89x110

Maalil "Family" ehk perekond on kujutatud isas- ja emaskotkast munaga. See maal omab ajalugu, sest see varastati kord veel pooliku tööna minu maaliateljeest koos kahe teise suurema maaliga. Tänu ajalehe kuulutuste ja artiklile ajakirjas "Infopress" õnnestus see maal koos teistega vahendaja kaudu vargalt tagasi saada. Seda tööd on eksponeeritud mitmel näitusel.

Pilt müügis: Jah

Pildi hind: 7500 EEK v. 480 EUR
Märksõnad: Perekond, kotkad, varastatud
Kuupäev: 20.01.2008 11:09
Klikke: 3482
Hinne: 5.00 (2 Hääli)
Lisaja: Aarne Hanni

Pildi hindamine

Autor: Kommentaar:
Antti Loodus
Admin

Liitus: 20.11.2007
Kommentaare: 2
Super!

Loomadest pildid ei jäta mind nö. loodusfänni kunagi kümaks. Tugev 5.

Pildist siis, on alles munavargad :) no mulle tõesti kohe meeldib see pilt!

Aarne jätka samas vaimus, ootaks sinu teostest ka kristlikke pilte või siis kristlikku sümboolikat :)

Ole õnnistatud!
20.01.2008 17:14 Offline Antti Loodus antti.loodus at usk.ee http://antti.loodus.pri.ee

KOMMENTEERIMISE MEELESPEA! Hinnata ja kommenteerida tohib vaid pilti, mitte pildi autorit. Pildi autorid saavad ja tohivad isiklikku sõimu, vaenu ja ebapädevaid kommentaare muuta - kustutada, kuna administraator ei jõua kõiki ise hallata! NB! tegemist ei ole kunstikriitika lehega vaid pigem on igal kunstiteose - pildi all külalisteraamat - muljeteraamat, kuhu võib väärikuses teha sissekandeid.

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix

RSS Feed: Perekond (Kommentaare)
RSS voos kuvatakse vaid pildi nime ja kirjeldust
piltide kuvamine on serverist väljaspoole on piiratud