Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

Vaade Tehvandile
Vaade Tehvandile
Kommentaare: 0
Aarne Hanni


Võtku oma rist

Võtku oma rist

    

   Järgmine pilt:
Lunastaja ristil

Võtku oma rist  
Kirjeldus: Lk.9,23 Aga ta ütles kõikidele: "Kui keegi tahab minu järele tulla, see salaku end ja võtku oma rist iga päev enese peale ja järgigu mind.

Uskuda ei ole võimalik anonüümselt!

Lk.12,8-9 Ent ma ütlen teile: kes iganes mind tunnistab inimeste ees, seda tunnistab ka Inimese Poeg Jumala inglite ees! Aga kes mind salgab inimeste ees, see salatakse Jumala inglite ees!

Kristuse Ihu - Jumala kogudus ongi see suur ristikogudus kuhu kõik päästetud Jumala lapsed kuuluvad. Ollakse õed ja vennad ning kantakse ka üksteise koormaid ja toetatakse üksteist.

Tea et oleks üks tükike ülemaailmsest Kristuse Ihust - Jumala Kogudusest! Ära häbene järgida Jeesust kõikjale kuhu Tema sind kutsub!
Märksõnad: rist, kogudus, kandma, võtma, tunnistamine
Kuupäev: 23.03.2008 03:56
Klikke: 2612
Hinne: 4.00 (1 Hääli)
Lisaja: Kunst.usk.ee

Pildi hindamine

Autor: Kommentaar:
Sellel pildil ei ole kommentaare.

KOMMENTEERIMISE MEELESPEA! Hinnata ja kommenteerida tohib vaid pilti, mitte pildi autorit. Pildi autorid saavad ja tohivad isiklikku sõimu, vaenu ja ebapädevaid kommentaare muuta - kustutada, kuna administraator ei jõua kõiki ise hallata! NB! tegemist ei ole kunstikriitika lehega vaid pigem on igal kunstiteose - pildi all külalisteraamat - muljeteraamat, kuhu võib väärikuses teha sissekandeid.

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix

RSS Feed: Võtku oma rist (Kommentaare)
RSS voos kuvatakse vaid pildi nime ja kirjeldust
piltide kuvamine on serverist väljaspoole on piiratud