Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

Aa ranna kallas
Aa ranna kallas
Kommentaare: 0
Aarne Hanni


Kinoteater "Virula"

Kinoteater "Virula"

    

Eelmine pilt:
Pavandu Õigeusu kirik  
 Järgmine pilt:
Vana kohtuhoone

Kinoteater "Virula"  
Kirjeldus: Papitrükk, 1997 a. 26x37

Trüki-tömmiste tiraaz on 8 eksemblari.

Tegemist on vana kinohoonega Kohtla-Järve kesklinnas. Selle hoone tagumine pool oli minu meelest huvitavam, kui hoone fassaad. Täna seda vaadet ei ole enam, sest see hoone on ümber ehitatud nii seest, kui väljast. Nimelt tagumine osa lõhuri ära ja ehitati viis meetrit pikemaks.

Papitrükk tähendab seda, et kogu töö klizee on kleebitud erinevatest papi tükkidest kokku pildiks ja siis kaetud värvirulliga ning sellest on tehtud tõmmis trükipressi all. Erinevatest papi pindadest tekkivad huvitavad värvipinnad.

See töö on pärit Kohtla-Järve teemalisest graafika sarjast. Antud töö on trükitud ka Kohtla-Järve linnavalitsuse poolt tellitud seinakalendris.
Märksõnad: Papitrükk
Kuupäev: 04.12.2007 15:07
Klikke: 3115
Hinne: 0.00 (0 Hääli)
Lisaja: Aarne Hanni

Pildi hindamine

Autor: Kommentaar:
Sellel pildil ei ole kommentaare.

KOMMENTEERIMISE MEELESPEA! Hinnata ja kommenteerida tohib vaid pilti, mitte pildi autorit. Pildi autorid saavad ja tohivad isiklikku sõimu, vaenu ja ebapädevaid kommentaare muuta - kustutada, kuna administraator ei jõua kõiki ise hallata! NB! tegemist ei ole kunstikriitika lehega vaid pigem on igal kunstiteose - pildi all külalisteraamat - muljeteraamat, kuhu võib väärikuses teha sissekandeid.

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix

RSS Feed: Kinoteater "Virula" (Kommentaare)
RSS voos kuvatakse vaid pildi nime ja kirjeldust
piltide kuvamine on serverist väljaspoole on piiratud