Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

Nostalgia.
Nostalgia.
Kommentaare: 0
Tanja Kutsjuba


Missioon

Eestimaal on palju kristlastest kunstnikke, kelle tööd kaunistavad nii paljude kodusid ja vahel ka pühakodasid. Kas aga ka teised teavad sinu annist ja töödest! TEMA andis annid teiste kasuks, mitte et need vaka alla peita ja vaid omale hoida.
Süda on igatsenud, et meie maal võiks olla kristlastest kunstnikel oma netinurk, kuhu nad saaks oma töid üles panna. Süsteem on mõeldud nii elukutseliste kunstnike, harrastuskunstnike aga ka algajate kunstisõprade jaoks. Tööde lisamisel, fotografeerimisel jms. on oma nõuded ja tingimused. Oodatud on nii kujutav ja tarbekunst. Meie kategooriad on järgmised: Maalikunst: kristlik, maastik, portree, Graafika, Skulptuur, Tarbekunst: keraamika, käsitöö.

Samuti on visioon, et kristlastest kunstnikud võiks oma töid müüa. Olen aastate jooksul meie koguduses ühte õde õhutanud üles maalima. Õnnistasime teda ka värvidega, pintslite ja paberiga. Ja see julgustus ja õhutus tasus ennast ära. Nüüd ripub nii mõneski kodus ja ka koguduses tema kaunid tööd. Osad kristlastest kunstnikud võiks täiesti mõelda, et nende tööd võivad neile olla lisasissetulek. Tean, et on ka neid, kellel on soov vaid maalida ja neid kinkida. Samuti on osad, kes oma anniga raha ei taha teha ja tööde müügitulu annetada jumalariigi tööks. Võimalusi on mitmeid aga esmalt tuleks maalida, joonistada ja siis teistele näidata, siis on ka midagi müüa.

Tänu Jumalale, tänaseks on aastast 2001 paberile pandud visioon teoks saanud. Süsteem on üleval ja ootab kunstisõprade töid. Tegemist on vaid kristlastest kunstnike keskkonnaga. Ootame endi keskele neid, kes on saanud kristlaseks läbi uuestisünni ja kes elavad iga päev Jumalale! See ei ole koduleht, mis kaasab vaid religioonist huvi tundvaid inimesi! Armas kunstisõber, kui Jeesus on sinu Issand ja sa elad Temale, siis on meil osadus just sinuga ja sinu jaoks on tehtud see koduleht.

Hetkel on küll vaid eestikeelne kuid lähitulevikus avatakse analoogne ka ingliskeelne versioon, eesmärgiga jõuda soome ja skandinaavia kristlasteni aga ka rahvusvahelise netimaastikule.

Saada sellest leheküljest infot edasi oma koguduse kunstisõpradele ja harrastajatele. Võimalusel prindi välja ja jaga neil seda! Oleksin väga tänulik abi eest, et see info jõuaks õigete inimesteni. Võibolla ka peaks sina oma tuttavast kunstisõpra julgustama oma töid näitama või jagama!!!

Jumala õnnistust soovides ...

Antti Loodus
Kristlik teenistuse - Kristlik Meedia
rajaja ja projekti juht

E-mail: kmeedia(ätt)usk.ee

P.S. Sarnane keskkond on ka kristlastest fotosõpradele, vaata lisa http://foto.usk.ee

------------------------------------------------------------------------------------

Nüüd on meil ka oma nurgake Facebook-is. Tule ja liitu meiega läbi Facebooki.

Otsisime pikka aega võimalust, kuidas viia kristlastest kunstisõpru mingi ühise nimetaja alla (keskonna) ja leidsime üsna huvitava võimaluse nüüd Facebook-is. Kristlastest Kunstisõbrad - Facebooki grupp

Grupi keskonnas on võimalik:

 • Sein - postitada seinale ehk siis edastada oma mõtteid, näidata oma töid
  jms.
 • Discussions - väike foorum vms. millest tundsime seni puudust, kus võib
  esitada küsimusi ja arutada teemadel.
 • Pildid - kõik grupi liikmed saavad oma profiili läbi ka sinna oma töid,
  pilte lisada.
 • Videod - Facebooki rakendus, mis lubab grupi seinale läbi oma profiili ka
  videoid lisada.
 • Üritused - siin võib -saab iga kunstisõber lisada endaga seotud üritusi või
  soovitada üritusi.
 • Info - siin on lühiinfo grupi kohta


Et ühineda meie grupiga on vaja vaid Facebookiga liituda. Et saada see asi Facebookis liikuma - elama, selleks on juba vaja sinu panust. Meie oleme oma osa teinud, julgustame sind löömaks kaasa taolise suunaga väljundil. See on ideaalne võimalus just kristlastel antud temaatikas koguneda ja olla ka läbi oma tööde tunnistuseks! Ning veel üks praktiline asi, kristlastest kunstnikud saavad sellise keskonna kaudu ja läbi oma töid müüa!

Meie koduleht ja galerii töötab ikka edasi - Facebooki teemagrupp on vaid lisaväärtus ja palju mugavam ja lihtsam viis
luua sellist huvigruppi! Kellel rohkem küsimusi ja asja vastu huvi, võtta ühendust E-mailil : kunst(ätt)usk.ee

Jumala õnnistust soovides ...

Antti Loodus
Kristlastest Kunstisõbrad

Pilte lehe kohta: 

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix