Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Toeta
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

eelija-tulised-vankrid-01
eelija-tulised-vankrid-01
Kommentaare: 0
Kunst.usk.ee


Kontakt

Kristlastest Kunstisõbrad (Christian painters)

Üldine Email: kunst(ätt)usk.ee

Telefon: 53 715 719 (E-R k 10.00 - 19.00)
(Meeldetuletus me ei paku infoteenust ja abi 24h)

-------------------------------------------------------------

TOETA MEIE TÖÖD

Sa võid anda oma panus selles heas töös nõu ja jõuga. Sellise saidi tegemine ja ülevalpidamine nõuab ka finantse, seda ei olegi nii lihtne ja kerge teha nagu mõni arvab. Igasugune rahaline abi on samuti teretulnud.

Toeta meie teenimistööd finatsidega: aita kristlikku kommuuni ja kunstisaiti. Ärgu keegi arvaku, et see on mingi äriprojekt või kasu saamiseks tehtud koduleht. Oh ei, see on juba ette miinustes ja kulud ei ole mitte väiksed. Seega tegemist on mitte tulu saamiseks orienteeritud projekt vaid tegemist on kritalstest kunstisõpradele oma veebisaidiga. Töös on analoogne saidi arendus ka inglise keeles suunaga Skandinaavia ja/või mujal maailmas kunstnikele.

Iga uus koduleht, kristliku sõnumiga online traktaat, artikkel, sõnum, jutlus, õpetus, soovitus, leid jms. saab tehtud vaid siis, kui selleks aega võtta - osta. Aga kui Jumal paneb südamele midagi kirjutada või mõni koduleht teha, siis selleks tuleb võtta aega ehk aega muu arvelt ja mis nö. “maksab”. Tänu Jumalale, et me saame selleks võtta aega aga see läheb alati ka midagi maksma - ajas - panuses - arved - kulud. See on teenimistöö nagu iga teine jumalariigi teenimistöö haru vms. Sa või lüüa kaasa ja panustada!

-------------------------------------------------------------

Soovid teha annetust läbi Eesti pankade:

SEB Ühispank - a/a 10010425330018 saajaks märgi Antti Loodus

Hansapank - a/a 221017825989 saajaks märgi Antti Loodus

Selgitusse märkige mida te täpsemalt toetada soovite.

NB! Kui soovite mõne organisatsiooni, koguduse, ettevõtte kaudu toetada, siis andke sellest teada E-mailile saadan sulle vajaminevad MTÜ Kristlik Meedia andmed jms.

-------------------------------------------------------------

International donate details

Krediitkaardi kasutajad ja välismaal elavad toetajad - kõige lihtsam ja ODAVAM on saata toetus - annetus Rahvusvaheline PayPal makse läbi! Nüüd avatud ka PayPal Eesti informeeriv koduleht ! NB! PayPal maksega ei kaasne toetajal - maksjal mingit teenusetasu ja summa võib olla nii 1 EUR, 19 EUR või 100 EUR!

-------------------------------------------------------------

Beneficiary's account - IBAN: EE181010010425330018
Make all payments to: Antti Loodus (account holder)
(S.W.I.F.T. adress) BIC: EEUHEE2X Beneficiary's Bank: SEB EESTI ÜHISPANK, Adress: Tornimäe 2, 15010, Tallinn, Estonia Phone 372 665 6650

Beneficiary's account - IBAN: EE942200221017825989
Make all payments to: Antti Loodus (account holder)
(S.W.I.F.T. adress) BIC: HABAEE2X Beneficiary's Bank: HANSAPANK
Adress: Liivalaia 8, Tallinn, 15040, Estonia Phone 372 631 0310

-------------------------------------------------------------

Reklaami meie lehte

Reklaami meid enda kodulehel: loe lisa

Me usume, et see veebigalerii ja kristliku kunsti galerii väärib reklaamist ka sinu kodulehel.

Oleme huvitatud ka bännerivahetusest või partnerlus reklaamist! Vastavalt sinu lehe külastatavusele me lisame siis sinu bänneri oma lehele ja meie bänner läheb teie lehele! Seda juhul kui külastatavus on üsna sarnane - me lehte külastatakse üsna palju!

NB! On võimalik ka osta bännerreklaami ja teksti viite reklaami meie kodulehele. Soovid reklaamida oma organisatsiooni, kogudust jms. siis võta ühendust!

 

Pilte lehe kohta: 

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix