Menüü
 
  » Missioon
  » Reeglid
  » Kuidas lisada
  » Viited
  » Kontakt
 
Tere tulemast
Kasutajanimi:

Parool:

Logi mind järgmisel külastusel automaatselt sisse?

» Unustasid parooli
» Registreerimine
Juhuslik pilt

Flöödi heli kaja läbi sajandite
Flöödi heli kaja läbi sajandite
Kommentaare: 0
Tanja KutsjubaKontakt

Kristlastest Kunstisõbrad (Christian painters)

Üldine Email: kunst(ätt)usk.ee

Telefon: 53 715 719 (E-R k 10.00 - 19.00)
(Meeldetuletus me ei paku infoteenust ja abi 24h)

 

Antti Loodus
kristlik teenimistöö - Kristlik Meedia
rajaja ja projekti juht

E-mail: kmeedia(ätt)usk.ee

 

Ain Vares
Ainvaresart.com
partner

E-mail: info(ätt)ainvaresart.com

Toeta meie tööd

Sa võid anda oma panus selles heas töös nõu ja jõuga. Igasugune rahaline abi on samuti teretulnud.

Reklaami meid enda kodulehel: loe lisa

 

Pilte lehe kohta: 

 

   

Kunst.usk.ee - Kristlastest Kunstisõbrad © 2007 - Kõik pildid sellel kodulehel ja alamlehel on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud. Selle veebilehekülje või tema suvalise alamosa paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine on keelatud ilma Kunst.usk.ee kirjaliku loata.

Kunst.usk.ee kodulehe haldaja ei vastuta kunstiteoste autoriõiguste eest, vaid see vastutus on iga kunstieseme - pildi - teose sisestajal ehk avaldaja! Kodulehe kunst.usk.ee haldaja ei vastuta lisatud kommentaaride eest. Kunstiteostele - piltidele lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Kunst.usk.ee kodulehe haldaja keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele ninge kommentaarid, mis ei lähe kokku meie kodulehe kodukorra ja reeglitega. Kodulehe kunst.usk.ee administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ilma eelnevalt ette hoiatamata. Samuti on kõigil kunstiteoste - piltide autortel on õigus kustutada mittesobivaid, solvavaid, norivaid kommentaare enda piltide all.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - Saada kaebus või kustutamissoov (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse or Request Deletion (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.


 
4images template design by decopix